
Підставка до ноутбука RivaCase до 15,6" silver (5555 silver) (x35616)
592 ₴
- Готово до відправки
- Код: 35616
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Підставка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.73 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Особливості | вентилятор з LED-підсвіткою |
| Розмір | 330 x 255 x 30 мм |
| Розмір стільниці | 330 x 255 мм |
| Сумісність | для ноутбуків із діагоналлю екрана до 15.6" |
| Тип охолодження | 1 вентилятор |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 592 ₴








