
Кулер до корпусу AeroCool Phantom M-3 12 PWM ARGB Black (ACF3-MR11217.11) (q655425)
467 ₴
- Готово до відправки
- Код: 655425
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AeroCool |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1800 об/хв |
| Напруга живлення | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 3-pin/4-pin |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повітряний потік | 50.2 CFM |
| Підсвітка | різнобарвна |
| Споживана потужність | 3.96 Вт |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Середня напрацювання на відмову (MTBF) | 30000 год |
| Тип підшипника | гідравлічний |
| Керування швидкістю обертання | завдяки PWM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 467 ₴








