
Вакууматор AEG VS4-1-4AG (z641124)
2 159 ₴
- Готово до відправки
- Код: 641124
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей вакуумний пакувальник забезпечує тривале зберігання вашої свіжої та приготованої їжі, зберігаючи її поживні речовини та свіжість, як при споживанні щойно приготованих страв. Завдяки електронному управлінню, світлодіодним індикаторам режимів і потужному мотору 80 Вт він забезпечує всмоктування до 4 літрів на хвилину за низького рівня шуму (64 дБ).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AEG |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна ширина пакету | 300 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 100 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 58 мм |
| Додаткові можливості вакууматора | індикація |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 80 Вт |
| Режими роботи вакууматора | вакуумування |
| Швидкість викачування повітря | 4 л/хв |
| Спеціальні параметри вакууматора | вакуумування сухих продуктів, вакуумування вологомістких продуктів |
| Тип вакууматора | портативний |
| Ширина | 385 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 159 ₴






