-1%

Килимок для мишки Cougar Arena X Pink (b639218)
999 ₴
993 ₴
- Готово до відправки
- Код: 639218
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додатково | прошиті краї |
| Матеріал поверхні | тканина, каучук |
| Особливості | ігрові |
| Розмір (ширина) | величезний (від 500 мм) |
| Розміри | 1000 х 400 х 5 мм |
| Товщина | 3.1 - 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 993 ₴





