-12%

Кавомолка Brock CG 3050 WH (d517645)
728 ₴
642 ₴
- Готово до відправки
- Код: 517645
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кавомолка BROCK CG3050WH потужністю 150 Вт у білому кольорі – рішення навіть для найвибагливіших любителів цього напою. Запах і смак свіжомеленої кави – задоволення, в якому багато людей не можуть собі відмовити. Леза в цій кавомолці виготовлені з нержавіючої сталі, а ємність самого пристрою становить 50 г, а це означає, що вона може перемолоти близько 20 чайних ложок кави! Пристрій простий та зручний у використанні та додатково оснащений системою блокування безпеки. Варто відзначити, що ця кавомолка подрібнить не тільки каву, а й різні види трав та спецій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brock |
| Країна виробник | Латвія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Об'єм контейнера для зерен | 50 г |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Ножова |
| Тип приводу | Електропривод |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.75 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 19 х 10 х 10 см |
| Матеріал жорен | неіржавка сталь |
| Обладнання | автоблокування |
| Особливості | прозора кришка, блокувальний механізм |
| Функції | подрібнення зеленої кави, подрібнення круп, подрібнення горіхів, подрібнення спецій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 642 ₴

