-4%

Ківш Ardesto Gemini 1.8 л (AR1918SS) (q424678)
559 ₴
539 ₴
- Готово до відправки
- Код: 424678
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 16 см |
| Кришка | скло |
| Стан | Новий |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 3.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.85 кг |
| Гарантійний термін | 1 |
| Комплектація | Один предмет |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Матеріал ручки | неіржавка сталь + силікон |
| Об'єм | 1.8 л |
| Особливості | мірна шкала |
| Серія | Gemini |
| Сумісність із плитами | газові плити , електричні плити, індукційні плити |
| Форма | Кругла |
| Колір внутрішнього покриття | неіржавка сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 539 ₴


