-2%

Ківш Ardesto Gemini 0.8 л (AR1908SS) (f424580)
429 ₴
421 ₴
- Готово до відправки
- Код: 424580
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 12 см |
| Кришка | скло |
| Стан | Новий |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 3.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.55 кг |
| Гарантійний термін | 1 |
| Комплектація | Один предмет |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Матеріал ручки | неіржавка сталь + силікон |
| Об'єм | 800 мл |
| Особливості | мірна шкала |
| Серія | Gemini |
| Сумісність із плитами | газові плити , електричні плити, індукційні плити |
| Форма | Кругла |
| Колір внутрішнього покриття | неіржавка сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 421 ₴


