
Електрогриль Ardesto GHP-1BL (y645695)
919 ₴
- Готово до відправки
- Код: 645695
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільний електричний гриль ARDESTO GHP-1BL перетворить будь-яку кухню на справжню зону барбекю. Завдяки потужності 1 500 Вт і можливості регулювання температури від 60 °C до 240 °C можна легко приготувати соковиті стейки, овочі чи рибу без олії чи масла. Протипригарна поверхня з ребристою ділянкою забезпечить апетитну скоринку, а знімний термостат дає змогу точно контролювати рівень нагрівання. Гриль безпроблемний щодо догляду, зокрема нагрівальну поверхню можна мити під проточною водою. Запорукою безпечності пристрою є система захисту від перегрівання, також конструкцією передбачено зручні руків’я для перенесення та нековзкі ніжки для надійної фіксації на поверхні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип нагріваючої поверхні | Плоска нагрівальна плита, Ребриста плита |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 1.9 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | електричний гриль |
| Особливості | Захист від перегрівання, регульована температура, знімні пластини |
| Розміри | 51 х 28 х 14 см |
| Температурні режими | 60 °C — 240 °C |
| Тип керування | механічний |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 919 ₴









