-1%

Соковижималка Sencor SSJ8050SS (y643779)
3 499 ₴
3 463 ₴
- Готово до відправки
- Код: 643779
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Соковитискач Sencor SSJ8050SS із широким жолобом, двошвидкісною роботою та корпусом із нержавіючої сталі забезпечує ефективне віджимання соку з високим вмістом соку (до 75%). Оснащений двигуном постійного струму, функцією реверсу, системою DripStop і комплектується ємностями для соку та м’якоті, штовхачем і щіткою для очищення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Об'єм резервуара для м'якоті | 0.6 л |
| Об'єм резервуара для соку | 0.8 л |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Відцентрова |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Максимальна швидкість обертання | 65 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 39 х 34 х 20 см |
| Довжина кабелю | 0.9 м |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Особливості | високий вміст соку без м'якоті до 75%, двигун постійного струму, жовтоб на ціле яблуко, технологія dripstop, Реверс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 463 ₴









