
Сушка для овочів та фруктів Ardesto FDB-52832B (x641432)
1 603 ₴
- Готово до відправки
- Код: 641432
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сушарка для продуктів ARDESTO – це надійний та функціональний пристрій потужністю 245 Вт. Оснащено 5 просторими піддонами розміром 32 × 24 × 3,5 см, зумовлюючи можливість одночасного сушіння різних продуктів. Із температурним діапазоном від 35 до 70 °C забезпечено гнучкість налаштувань, а з механічним керуванням спрощено використання. Захист від перегрівання та світловий індикатор роботи додають пристрою безпеки та зручності. Завдяки прозорій конструкції процес сушіння буде повсякчас під контролем. Витончений дизайн, у якому поєднано чорний пластик із елементами з нержавіючої сталі, підкреслює естетику пристрою, роблячи його вдалим доповненням до будь-якої кухні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість секцій | 5 |
| Споживана потужність | 245 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 32 х 24 см |
| Особливості | світловий індикатор роботи, прозора конструкція для зручності контролю процесу сушіння |
| Продукти для сушіння | фрукти , ягоди, овощи |
| Система сушіння | нагрівальна |
| Колір корпусу | Неіржавка сталь, Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 603 ₴







