
Міксер Kyvol HM040 (SK-HM040R) (f641133)
1 432 ₴
- Готово до відправки
- Код: 641133
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kyvol |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Ручний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кнопка від'єднання насадок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити пристрою | 18 х 12.5 х 7 см |
| Додаткові функції | легке очищення |
| Призначення | для збиття, для замішування тіста |
| Насадки | гаки для замісу тіста, віночки |
| Основні функції | захист від випадкового випадання насадок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 432 ₴
