
Дискова пила Bosch KS 55 A 1200Вт, 160мм, 3.9кг (0.603.501.002) (q635526)
5 082 ₴
- Готово до відправки
- Код: 635526
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дискова пилка PKS 55 A - це інструмент, який поєднує в собі високу точність та неперевершений контроль. Пилка забезпечує бездоганні результати та комфорт у використанні. Завдяки своїй конструкції та функціональності, вона робить чисті та рівні розрізи без сколів та зазубрин. PKS 55 A оснащена системою CutControl, яка забезпечує повний контроль під час різання. Ця система дозволяє точно слідувати накресленим лініям, що гарантує бездоганний результат навіть при найскладніших роботах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5600 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 160 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина пропилу під кутом 45° | 38 мм |
| Глибина пропилу під кутом 90° | 55 мм |
| Додаткові функції | паралельний упор, регулювання глибини пропилювання, регульований нахил, можливість під'єднання пилососа |
| Замена оснастки | ключова |
| Використання | ручне |
| Максимальний кут нахилу | 45 ° |
| Матеріал | Метал — пластик |
| Призначення | побутової |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 082 ₴






