
Шабельна пила Bosch KEO 18V, 2Ah, 80мм, ход 20мм (0.600.861.A00) (c635521)
8 022 ₴
- Готово до відправки
- Код: 635521
Обрізання гілок діаметром до 80 мм без зусиль. Потужний акумулятор 18 В забезпечує до 115 зрізів на одному заряді. Від одного акумулятора можна живити широкий спектр інструментів.
Довший час роботиТехнологія Syneon постійно аналізує потреби в енергії та забирає з акумулятора стільки енергії, скільки потрібно, забезпечуючи оптимальну продуктивність та максимальну витривалість.
Знімний тримачЗнімний тримач "A-Grip", який утримує неслухняні гілки, забезпечує більший контроль, безпечніше середовище та чистіший зріз, що дозволяє виконувати роботу однією рукою.
Висока якість різанняШвейцарське прецизійне лезо гарантує гострі високоякісні зрізи для оптимальної продуктивності та довговічності.
Одне пиляльне полотно для широкого спектру робітСумісність із різноманітними швейцарськими пиляльними полотнами для дерева, металу та гіпсу. Проста система SDS означає, що для заміни полотна не потрібні інструменти.
Індикатор зарядуПереконайтеся, що залишилося достатньо заряду акумулятора для виконання завдання. Індикатор рівня заряду чітко показує стан акумулятора.
Більш комфортний запускФункція плавного пуску поступово збільшує потужність інструмента, поки він не досягне повної швидкості. Це забезпечує більш комфортну та контрольовану роботу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вага | 1.4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Розмір ходу полотна | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дерево | 80 мм |
| Ємність акумулятора | 2 A/год |
| Метал | 7 мм |
| Призначення | побутової |
- Ціна: 8 022 ₴







