-16%

Постільна білизна Ardesto Mix&Match Gloria сатин синій євро 200х220 (ART2022SN) (l621727)
3 144 ₴
2 627 ₴
- Готово до відправки
- Код: 621727
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект постільної білизни Mix&Match – це поєднання витонченого дизайну й безкомпромісної якості. Вироблена зі 100 % бавовняного сатину щільністю 200 205 ТС, постіль подарує винятковий комфорт і затишок. М’яка тканина ніжно пестить шкіру, забезпечуючи її дихання і створюючи відчуття свіжості та легкості. Однотонний дизайн у насиченому синьому кольорі додає спальному місцю елегантності та сучасного стилю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Тип тканини | Сатин |
| Тип комплекту | Євро |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 |
| Дизайн і декор | однотонні моделі |
| Додатково | фірмове паковання |
| Кількість наволочок | 2 шт. |
| Кількість підковдри | 1 шт. |
| Комплектація | простирадло, підковдра, наволочка — 2 шт. |
| Матеріал | бавовна 100% | Сатин |
| Щільність матеріалу | 205 |
| Розмір | Двоспальний Євро |
| Розмір наволочки | 50 х 70 см |
| Розмір підковдри | 200 x 220 см |
| Розмір простирадла | 240 х 260 см |
| Рекомендації щодо догляду | прасувати при температурі не більш ніж 110 °C, заборонено віджимати та сушити в сушильній машині , не відбілювати , прати при температурі 30°С , не застосовувати засоби хімічного чищення |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 627 ₴





