
Рюкзак для ноутбука Dell 16" EcoLoop Essential Backpack (460-BDSS) (k618183)
1 181 ₴
- Готово до відправки
- Код: 618183
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей рюкзак розроблений для тих, хто шукає екологічний і надійний аксесуар для повсякденного користування. Dell EcoLoop Essential Backpack підходить для ноутбуків з діагоналлю від 14 до 16 дюймів і забезпечує надійний захист вашої техніки завдяки 360-градусній амортизації з піноматеріалу. Основний матеріал рюкзака виготовлений зі 100% переробленого пластику, що використовує приблизно 8 пластикових пляшок, а процес фарбування значно знижує вплив на довкілля.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 500 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 23 л |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота основного відділення | 270 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | рюкзак із переробленого пластику, світловідбивні смужки |
| Розміри загальні | 440 x 310 x 140 мм |
| Спинка | м'яка |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина основного відділення | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 181 ₴





