
Кулер до корпусу 2E Magic Mirror ACF120MB-ARGB, 3x120мм (2E-ACF120MB-ARGB) (d603530)
1 145 ₴
- Готово до відправки
- Код: 603530
Яскраве свічення центральної частини, що однаково проглядається у будь-яких ракурсах, доповнено ефектом розсіювання світлових потоків з імітацією нескінченності. Спеціальна форма лопат вентилятора сприяє організації активного повітряного потоку та ефективному охолодженню компонентів. Вентилятори виглядають досить привабливо та стануть естетичним доповненням сучасної комп'ютерної системи.
Послідовне підключення вентиляторів дозволяє раціонально та максимально зручно організувати кабель менеджмент корпусу.
Рекомендовано використовувати в панорамних, компактних корпусах та ПК зі скляними прозорими елементами панелями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість кулерів | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Напруга живлення | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 3-pin/4-pin |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для корпусу |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 455 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повітряний потік | 25.8 CFM |
| Тиск | 2.05 мм H2O |
| Номінальна швидкість обертання | 800RPM |
| Підсвітка | різнобарвна |
| Споживана потужність | 1.9 Вт |
| Середня напрацювання на відмову (MTBF) | 30000 год |
| Тип підшипника | гідравлічний |
| Керування швидкістю обертання | завдяки PWM |
- Ціна: 1 145 ₴
