-6%

Сковорода Ardesto Black Mars Favola, 26см, алюміній, чорний (AR1926BMR) (s601982)
829 ₴
780 ₴
- Готово до відправки
- Код: 601982
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Глибока сковорода ARDESTO Black Mars вирізняється якістю корпусу з кованого алюмінію та протипригарним покриттям Megastone (3 шари). Матеріал виготовлення стійкий до деформації, не окислюється, не іржавіє не змінює смаку страв. Завдяки гарній теплопровідності та рівномірному розподілу тепла економить час приготування. Ергономічне бакелітове руків’я з покриттям SOFT TOUCH не вислизне з рук і не спричинить втоми. Готувати можна на газових, електричних, склокерамічних, галогенних та індукційних плитах. Догляд не передбачає миття в посудомийній машині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Верхній діаметр посуду | 26 (см) |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Сотейник |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 3.8 мм |
| Колір | Чорний |
| Товщина стінки | 3.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | MEGA-STONE |
| Гарантійний термін | 1 |
| Кріплення ручок | гвинтове |
| Особливості | багатошарове дно, отвір для підвішування, ергономічна ручка |
| Розміри | 26 х 7.3 см |
| Серія | Black Mars |
| Сумісність із плитами | газові плити , індукційні плити, керамічні плити , електричні плити |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴







