-5%

Сковорода Ardesto Gemini Cremona, 28см, алюміній, чорний (AR1928GMN) (u601978)
669 ₴
637 ₴
- Готово до відправки
- Код: 601978
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сковорода глибока ARDESTO Gemini стане у пригоді на кожній кухні для приготування різноманітних смаколиків. Алюмінієвий корпус сковороди стійкий до деформації, не окислюється, не іржавіє, має гарну теплопровідність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Верхній діаметр посуду | 28 (см) |
| Висота стінок | 6.8 см |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Сотейник |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 4 мм |
| Товщина стінки | 2.6 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Pfluon |
| Гарантійний термін | 1 |
| Кріплення ручок | гвинтове |
| Особливості | багатошарове дно, отвір для підвішування, ергономічна ручка |
| Розміри | 28 х 6.8 см |
| Серія | Gemini Cremona |
| Сумісність із плитами | газові плити , індукційні плити, керамічні плити , електричні плити |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 637 ₴







