-9%

Сковорода Ardesto Black Mars Alcor, 24см, алюміній, чорний (AR1924BML) (d601971)
1 369 ₴
1 246 ₴
- Готово до відправки
- Код: 601971
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Завдяки сучасному дизайну глибока сковорода ARDESTO Black Mars буде доречною на будь-якій кухні. Корпус виробу з кованого алюмінію – легкого та безпечного матеріалу, який добре проводить тепло. Алюміній стійкий до корозії та не змінює смаку страв. Потовщені стінки забезпечують стійкість до деформації протягом усього терміну експлуатації. Сковорода чорного кольору з протипригарним покриттям Pfluon (5 шарів), яке забезпечує підвищену стійкість до подряпин, рівномірний розподіл тепла, захист від пригорання та легке очищення після приготування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Верхній діаметр посуду | 24 (см) |
| Висота стінок | 6 см |
| Кришка | скло |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Сотейник |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина стінки | 4.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Товщина дна | 4.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Pfluon |
| Гарантійний термін | 1 |
| Кріплення ручок | гвинтове |
| Особливості | кришка з термостійкого скла з отвором для виходу пари, отвір для підвішування, ергономічна ручка |
| Розміри | 24 х 6 см |
| Серія | Black Mars |
| Сумісність із плитами | газові плити , індукційні плити, керамічні плити , електричні плити |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 246 ₴









