-7%

Сковорода Ardesto Gemini Bari, 24см, алюміній, чорний (AR1224B) (o601962)
1 039 ₴
966 ₴
- Готово до відправки
- Код: 601962
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Глибоку сковороду зі знімним руків’ям ARDESTO Gemini виготовлено з кованого алюмінію, який забезпечує швидке та рівномірне нагрівання. Сковороду вкрито двома шарами протипригарного покриття PPG XYLAN PLUS, тож під час приготування можна використовувати менше олії та дотримуватися здорового харчування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Верхній діаметр посуду | 24 (см) |
| Висота стінок | 7.2 см |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Алюміній |
| Особливості | Знімна ручка |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 3.8 мм |
| Колір | Чорний |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | PPG XYLAN PLUS |
| Гарантійний термін | 1 |
| Кріплення ручок | клепкове |
| Матеріал ручок | Силікон, Бакеліт |
| Розміри | 24 х 7.2 см |
| Серія | Gemini Bari |
| Сумісність із плитами | газові плити , індукційні плити , використання в духовці, керамічні плити , електричні плити |
| Товщина стінки | 37 мм |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 966 ₴









