-9%

Сковорода Ardesto Gemini Bari, 28см, алюміній, чорний (AR1228B) (h601960)
1 269 ₴
1 159 ₴
- Готово до відправки
- Код: 601960
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Глибоку сковороду зі знімним руків’ям ARDESTO Gemini виготовлено з кованого алюмінію, який забезпечує швидке та рівномірне нагрівання. Сковороду вкрито двома шарами протипригарного покриття PPG XYLAN PLUS, тож під час приготування можна використовувати менше олії та дотримуватися здорового харчування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Верхній діаметр посуду | 28 (см) |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Алюміній |
| Особливості | Знімна ручка |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Товщина дна | 3.8 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | PPG XYLAN PLUS |
| Гарантійний термін | 1 |
| Кріплення ручок | клепкове |
| Матеріал ручок | Силікон, Бакеліт |
| Розміри | 28 х 7.3 см |
| Серія | Gemini Bari |
| Сумісність із плитами | газові плити , індукційні плити , використання в духовці, керамічні плити , електричні плити |
| Товщина стінки | 37 мм |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 159 ₴









