-8%

Електрорубанок Ryobi R18PL-0 (без АКБ і ЗП) (5133002921) (n596973)
5 999 ₴
5 496 ₴
- Готово до відправки
- Код: 596973
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна глибина стругання | 1.6 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Важливо! | без акумулятора в комплекті, без зарядного пристрою в комплекті |
| Довжина мережевого кабелю | без кабелю (працює від акумулятора) |
| Регульована товщина стружки | 0 - 1.6 мм |
| Тип | Побутовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 496 ₴



