
Реноватор Bosch GOP 185-LI Professional SOLO 18.0 V-Li, 20000об/хв (без АКБ та ЗП) (0.601.8G2.020) (c560571)
8 334 ₴
- Готово до відправки
- Код: 560571
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний універсальний різак GOP 185-LI 18V - найкращий інструмент для виконання точних робіт з різання та обрізання деревини та інших матеріалів. Із вбудованлю системою гасіння вібрації – вібрація поглинається та зменшується на 80 % порівняно з попередниками, забезпечуючи більш точне різання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Важливо! | без зарядного пристрою в комплекті, без акумулятора в комплекті |
| Виконувані операції | різання, скоблення , шліфування |
| Висота | 282 мм |
| Глибина | 89 мм |
| Значення вібрації | 2.9 м/сек² |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Максимальна кількість коливань | 20000 кол./хв |
| Призначення | професійний |
| Напруга акумулятора, В | 18 |
| Особливості | ручка з м'якою накладкою |
| Споживана потужність | живиться від акумулятора |
| Стан | Нове |
| Кут коливань | 1.7° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 334 ₴









