-7%

Цифровий мультиметр Neo Tools 0-600V, рідкокристалічний дисплей з підсвіткою, сенсорный (94-004) (t550163)
2 999 ₴
2 787 ₴
- Готово до відправки
- Код: 550163
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багатофункціональний і надійний
Цифровий вимірювач Neo - це прилад із рідкокристалічним дисплеєм із підсвічуванням до 5999. Він оснащений сенсорною панеллю, практичним ліхтарем і двома вимірювальними щупами для зручної роботи. Цифровий вимірювач кольору має функцію автоматичного розпізнавання, виявлення електричного поля NC, функцію утримання і безперервності ланцюга. Справжнє середньоквадратичне значення збільшує можливості пристрою.
Універсальне використанняВимірювач підходить для запису точних вимірювань, для використання в майстернях і вдома. Він підійде як професіоналам, так і ентузіастам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 0.15 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Монітор | |
| Монітор | РК |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вимірювання | напруга змінного струму , напруга постійного струму , опір, тестування ємності |
| Напруга змінного струму | до 600 V |
| Напруга постійного струму | до 600 V |
| Особливості | звукова індикація |
| Розміри | 208 x 68 x 18 мм |
| Опір | до 60 МОм |
| Тип батареї | 2 х ААА |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 787 ₴









