-5%

Хлібопічка Gorenje BM1350W (f538089)
4 299 ₴
4 104 ₴
- Готово до відправки
- Код: 538089
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gorenje BM1350W — це сучасна хлібопічка з потужністю 750 Вт і 14 програмами для випікання різних видів хліба. Максимальна вага випікання досягає 1,35 кг, що робить її ідеальною для великих родин. Прямокутна форма чаші забезпечує рівномірний розподіл тепла, а білий пластиковий корпус легко очищується. Пристрій простий у використанні й надійний для щоденного приготування хлібобулочних виробів удома.
Антипригарне покриття
Тефлонове антипригарне покриття забезпечить вам смачні результати без зайвого клопоту. Ємність також можна знімати для миття та догляду.
Цифровий дисплей
Дисплей на пристрої забезпечить додаткову зручність користування. Слідкуйте за часом і статусом приладу.
14 програм
Хлібопіч оснащена 14 різними програмами на будь-який випадок життя, включно з приготуванням тіста, йогурту, джему та кондитерських виробів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна вага випічки | 1.35 кг |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Регулювання ваги випічки | Так |
| Стан | Новий |
| Форма випічки | буханець |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вибір кольору скориночки | Так |
| Дисплей | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підтримання температури | Так |
| Збереження пам'яті при відключенні електрики | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти кольору скоринки | світла, средняя , темна |
| Габарити | 31.9 х 26.8 х 42.8 см |
| Комплектація | Гарантійний талон, вимірювальна ємність, мірна ложка, хлібопічка, інструкція, крючок |
| Особливості | автоматичне вимкнення, заміс тіста, нековзні ніжки, підрум'янення скоринки, збереження програми випікання під час зневоднення приладу, знімна ємність із тефлоновим покриттям, функція підтримки тепла, Звуковий сигнал |
| Програми | швидка випічка, пшеничний хліб, житній хліб, солодка випічка, французький хліб, цільнозерновий, безглютенова випічка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 104 ₴







