
Ваги кухонні Beurer KS_34 (r524074)
2 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: 524074
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонні ваги KS 34 вирізняються своїм неповторним дизайнерським рішенням. Сучасні кухонні ваги Бойрер із нержавіючої сталі. Комфортне керування сенсорними кнопками, точне зважування. Розраховані на вагу до 15 кг. Невидимий дисплей з'являється лише під час зважування, на екрані великі цифри. Ваги зручні для зважування продуктів прямо у посуді. Платформа легко очищається, не залишаються відбитки пальців. Автоматичне відключення для заощадження батареї. Висока вантажопідіймальність ваг робить їх потужними та незамінними на кухні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Країна виробник | Китай |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Компенсація тари | Так |
| Конструкція тари | платформа |
| Максимальна вага | 15 кг |
| Матеріал тари | скло |
| Стан | Новий |
| Точність вимірювання | 1 г |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.98 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Одиниці виміру | Унції, Грам, Кілограми |
| Індикація перевантаження | Так |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 20х200х263 мм |
| Особливості | автовимкнення, підсвічування дисплея |
| Живлення | батарейка |
| Тип керування | Сенсорне |
| Тип елементів живлення | 4 х ААА |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 099 ₴






