-1%

Мультиварка Edler ED-PC1806 (u511269)
2 199 ₴
2 175 ₴
- Готово до відправки
- Код: 511269
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мультиварка-скороварка EDLER ED-PC1806 - чудовий помічник на кухні для сучасної господині, і ви завжди отримаєте чудовий результат у своїй кулінарній творчості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edler |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість програм приготування | 16 |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Покриття чаші | Антипригарне |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Скороварка |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.6 кг |
| Програми приготування та функції | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 345 х 320 х 320 мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | Захист від перегрівання, нековзні ніжки, регулювання часу приготування, функція підтримки температури, приготування під тиском |
| Ручні налаштування | час , температура, рівень тиску |
| Тип нагрівання | ТЕН-нагрівання |
| Типи програм | варіння , випічка , йогурт , каша , крупа , плів , розігрівання , соте, суп , смаження |
| Функції | Пароварка, підтримання температури, відтермінування старту (таймер) |
| Мова меню | Український |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 175 ₴

