-9%

Шабельна пила Ryobi RRS1200-K (5133002472) (j404345)
7 499 ₴
6 849 ₴
- Готово до відправки
- Код: 404345
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Розмір ходу полотна | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дерево | 200 мм |
| Призначення | побутової |
| Живлення | Мережа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 849 ₴






