-8%

Дискова пила Ryobi RCS1400-G (5133002778) (t404324)
5 799 ₴
5 332 ₴
- Готово до відправки
- Код: 404324
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 16 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 190 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина пропилу під кутом 45° | 50 мм |
| Глибина пропилу під кутом 90° | 66 мм |
| Довжина мережевого кабелю | 2.5 м |
| Додаткові функції | захист від випадкового увімкнення, паралельний упор, можливість під'єднання пилососа |
| Замена оснастки | ключова |
| Використання | ручне |
| Максимальний кут нахилу | 45 ° |
| Матеріал | Метал — пластик |
| Призначення | професійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 332 ₴





