
Сковорода Ardesto Gemini Baceno Grill 34х24 см (AR1934GF) (n393340)
729 ₴
694 ₴
- Готово до відправки
- Код: 393340
Ardesto — бренд якісної й надійної побутової техніки, кліматичного обладнання, посуду та аксесуарів для дому.
Спільна робота з передовими центрами розроблення дала змогу реалізувати найбільш інноваційні та сміливі тенденції у світі промислового та побутового дизайну. Продукція Ardesto доповнить і гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр.
Виробничі потужності розташовані в Європі, Туреччині та Китаї. Обладнання заводів відповідає світовим стандартам, а вся продукція Ardesto проходить суворий контроль якості та сертифікована за європейськими й українськими стандартами.
Гарантійне та післягарантійне обслуговування забезпечує широка мережа сертифікованих сервісних центрів, розташованих у всій країні.
Сковорода Ardesto Gemini використовує багатошарове антипригарне покриття Xylan Plus, розроблене компанією Whitford. В його основі лежить тефлон, тому за належного догляду воно довговічне, легко очищається, а їжа не пригорає.
Сковороду можна використовувати в духовій шафі з температурою до 150 °C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Висота стінок | 4 см |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Сковорода-гриль |
| Форма | Прямокутна |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 0.88 кг |
| Товщина дна | 5 мм |
| Товщина стінки | 1.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | XYLAN+ |
| Верхній діаметр посуду | 34 (см), 24 (см) |
| Гарантійний термін | 1 |
| Кріплення ручок | клепкове |
| Особливості | складана ручка, ергономічна ручка, можна мити в посудомийній машині |
| Серія | Gemini Baceno Grill |
| Сумісність із плитами | газові плити , індукційні плити, керамічні плити , електричні плити |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
- Ціна: 694 ₴


