-5%

Сковорода Ardesto Black Mars Sparkle 28 см (AR1928BM) (x393109)
729 ₴
694 ₴
- Готово до відправки
- Код: 393109
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сковорода ARDESTO Black Mars виготовлена з якісного алюмінію, завдяки чому забезпечується рівномірний розподіл тепла. Її діаметр становить 28 см за товщини стінок 2,5 мм. Сковорода має якісне протипригарне покриття Golden Marble, що зумовлює можливість приготування страв із використанням мінімальної кількості олії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття | Є |
| Верхній діаметр посуду | 28 (см) |
| Висота стінок | 5 см |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 0.8 кг |
| Товщина дна | 2.6 мм |
| Товщина стінки | 2.5 мм |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 |
| Кріплення ручок | клепкове |
| Особливості | ергономічна ручка |
| Серія | Black Mars Sparkle |
| Сумісність із плитами | газові плити , індукційні плити, керамічні плити , електричні плити |
| Колір внутрішнього покриття | сіро-чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 694 ₴







