
Лазерний нівелір Bosch GLL 3-15 + міні штатив (0.601.063.M00) (e97695)
7 686 ₴
- Готово до відправки
- Код: 97695
Лінійні лазери є якісний інструмент, який здатний проектувати горизонтальну, а також дві вертикальні площини під кутом в 90 градусів. Bosch GLL 3-15 має якісно виконану компактну конструкцію, розмірами 122х83х129 мм і вагою в 0,5 кг, яка не викличе складнощів як в процесі транспортування і зберігання, так і під час експлуатації, відмінно впоравшись зі своїм завданням.
Використовуваний лазерний діод відповідає другому класу і допускає похибку вимірювань не більше ±, 0,2 мм / м. Його робоча відстань досягає 15 м, а діапазон нівелювання відповідає ± 3 °. Не можна не відзначити, що для роботи такого приладу знадобляться елементи живлення, в даному випадку це 4 батарейки стандартного типу АА. До того ж Bosch GLL 3-15 розрахований на кріплення до штатива, для чого в ньому передбачена різьблення 1/4 "; 5/8".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Похибка вимірювання | 0.2 мм/м |
| Стан | Новий |
| Кут самовирівнювання | 3 град. |
| Живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість променів | 3 |
| Робоча температура | +45° C |
| Робочий діапазон | до 15 м |
| Розміри | 122 х 83 х 129 мм |
- Ціна: 7 686 ₴

