-2%

Шабельна пила Karcher PNS 3-18 150мм, 18В, 2.1 кг (без АКБ та ЗП) (1.445-330.0) (z91945)
3 599 ₴
3 534 ₴
- Готово до відправки
- Код: 91945
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Садова акумуляторна шабельна пила PGS 4-18 чудово підходить для зрізання сучків діаметром до 80 мм. Знімна опорна скоба забезпечує легку і безпечну роботу, запобігаючи зісковзуванню пилки. Пильні полотна замінюються без застосування інструментів. Для легкого виконання робіт на великій висоті (до 3,5 м) можна використовувати телескопічний подовжувач, що пропонується як опція (не входить до комплекту поставки). Швидка та легка заміна пиляльного полотна без використання спеціального інструменту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2500 хід/хв |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Важливо! | без акумулятора в комплекті, без зарядного пристрою в комплекті |
| Довжина пиляльного полотна | 150 мм |
| Призначення | Побутовий |
| Живлення | акумуляторна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 534 ₴






