
Перфоратор Bosch PBH 2000 RE (0.603.3A9.322) (h90520)
3 306 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90520
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина мережевого кабелю | 2.5 м |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Максимальна сила удару | 1.7 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 2300 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5800 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Свердління, Довбання (удар) |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | додатковою ручкою, обмежувач глибини, перфоратор |
| Напруга акумулятора | 220 - 230 В |
| Особливості | обмежувач глибини свердління |
| Тип | Професійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 306 ₴

