
Перфоратор Bosch GBH 185-LI, 18В, SDS-Plus, 1.9Дж, безщітковий (без АКБ та ЗП) (0.611.924.020) (g90366)
7 680 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90366
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GBH 185-LI Professional має велику потужність і функції, які піднімають процес свердління на новий рівень, забезпечуючи додаткову ефективність, безпеку і контроль. На повному заряді акумулятора свердлиться більше отворів, а стабільну високу потужність забезпечує потужний безщітковий двигун Bosch на 18 В у поєднанні з постійною швидкістю обертання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Максимальна сила удару | 1.9 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 1050 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4675 уд/хв |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Свердління, Довбання (удар) |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 22 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Важливо! | без акумулятора в комплекті, без зарядного пристрою в комплекті |
| Комплектація | Без АКБ, без зарядного пристрою, документація, додаткова ручка, картонна коробка, обмежувач глибини, перфоратор |
| Особливості | додаткова ручка, обмежувач глибини свердління, Реверс, З підсвіткою, з регулюванням обертів, зі змінним патроном, KickBack Control |
| Розміри | 296 х 208 х 102 мм |
| Тип | Професійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 680 ₴




