-7%

Дриль Tekhmann TID 13/1200 2S (848642) (a90181)
3 040 ₴
2 829 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90181
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 42000 уд/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Живлення | |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 16 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | 2 і більш швидкісні режими, обмежувач глибини свердління, регулятор обертів, додаткова ручка |
| Комплектація | додаткова ручка, запасні вугільні щітки, картонна коробка, дриль ударний |
| Призначення | Побутовий |
| Напруга акумулятора | 220 |
| Тип | ударний дриль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 829 ₴
