
Садовий подрібнювач GTM MS2800/45 KIT, 220В, 2800Вт, до 45мм, фреза, 60л + подовжувач 10м (MS2800/45_KIT+ext.cord) (n748279)
11 167 ₴
- Готово до відправки
- Код: 748279
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Особливості | Реверс |
| Продуктивність | 125 кг/год |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 90 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | мережа |
| Максимальний діаметр для подрібнення | 45 мм |
| Потужність | 2.8 кВт |
| Сміттєзбірник | 60 л |
| Швидкість обертання різальної системи | 43 об/хв |
| Ступінь захисту | IPX4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 167 ₴







