
Точка доступу Wi-Fi HP InstantOn AP32 (S1T23A) (S1T23A) (q515429)
17 480 ₴
12 755 ₴
- Готово до відправки
- Код: 515429
HPE Networking Instant On Access Point AP32 - це сертифікована Wi-Fi точка доступу 6E, створена для забезпечення перспективних можливостей підключення для малих і середніх підприємств. HPE Networking Instant On AP32 підтримує новий бездротовий протокол 6E, який транслюється в діапазоні 6 ГГц, зарезервованому для пристроїв із підтримкою Wi-Fi 6E, і забезпечує вищу ємність і можливості для пристроїв. Для такої високої пропускної здатності необхідна потужна магістраль, тому HPE Networking Instant On AP32 обладнаний портом висхідної лінії 2,5 Гбіт/с і PoE для спрощення під'єднання та живлення. Завдяки антенній решітці 2x2, що підтримує 2 просторових потоки, HPE Networking Instant On AP32 забезпечує надійне підключення до 75 пристроїв і пропускну здатність бездротової мережі 2,8 Гбіт/с. У мобільному застосунку HPE Networking Instant On можна вибрати мовлення в діапазонах 5 ГГц і 6 ГГц для досягнення вищої пропускної здатності або переключитися на 2,4 ГГц і 6 ГГц для вражаючого радіусу дії сучасних ноутбуків і смартфонів.
802.11ax Wi-Fi Certified 6E
Точки доступу HPE Networking Instant On AP32 оснащені функцією множинного доступу з ортогональним розподілом частот (OFDMA), що дає змогу одночасно обслуговувати кілька клієнтів із підтримкою Wi-Fi 6 на одному каналі. Це підвищує ефективність завдяки збільшенню загальної ємності, зниженню затримок і поліпшенню якості роботи кінцевих користувачів.
Target Wake Time (TWT) - ідеально підходить для пристроїв IoT, які спілкуються нечасто, TWT встановлює розклад, коли клієнти повинні зв'язуватися з точкою доступу. Це знижує енергоспоживання і продовжує термін служби батарей клієнтів.
Множинний вхід, множинний вихід (MIMO) - дає змогу точці доступу одночасно обслуговувати кілька клієнтів (Wi-Fi 5 і Wi-Fi 6).
Захистіть свою мережу за допомогою функцій WPA-Enterprise
Точки доступу HPE Networking Instant On AP32 оснащені функціями безпеки вищого рівня, завжди увімкненими "з коробки", як-от WPA2/WPA3 і підтримка Enhanced Open для захисту вашої бездротової мережі.
Використовуйте мобільний застосунок HPE Networking Instant On або веб-портал, щоб дізнатися, куди прямують клієнти у вашій мережі, за допомогою інсайту застосунку.
Блокуйте певні типи трафіку в мобільному застосунку або на веб-порталі, щоб забезпечити безпеку мережі та продуктивність співробітників.
Wi-Fi 6E в діапазоні 6 ГГц для швидкого відстеження пристроїв
Точка доступу HPE Networking Instant On Access Point AP32 готова задовольнити зростаючі потреби вашої мережі за допомогою Wi-Fi 6E.
Ця трьохдіапазонна точка доступу з двома радіостанціями пропонує різні конфігурації мовлення: 6 ГГц і 5 ГГц для вражаючої пропускної здатності, 2,4 ГГц і 6 ГГц для підтримки IoT і новітніх бездротових пристроїв, а також 2,4 ГГц і 5 ГГц для підприємств, які ще не готові до використання новітніх бездротових стандартів.
Легко керувати й оновлювати налаштування діапазону HPE Networking Instant On AP32 у мобільному застосунку HPE Networking Instant On з будь-якого місця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека інформації | WPA3, WPA2 |
| Вага | 520 г |
| Висота | 160 мм |
| Гарантійний термін | 24 |
| Глибина | 39 мм |
| Додаткові можливості | 2x2 MIMO |
| Інтерфейси | консольний порт RJ-45| LAN 10/100/1000 Мбіт/с |
| Кількість LAN портів | 1 |
| Кількість антен | 2 |
| Набір | 1 точка доступу |
| Живлення | PoE/адаптер |
| Підтримка MESH | Да |
| Робоча частота | 2.4 / 5 / 6 ГГц |
| Режими роботи | Wi-Fi цятка |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 ac , IEEE 802.11 g , IEEE 802.11 n, IEEE 802.11 ax |
| Стан | Нове |
| Стандарти мереж | ac , ax , b , g, n , a |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
| Ширина | 160 мм |
- Ціна: 12 755 ₴




