-2%

Акумуляторна батарея Extradigital Apple iPhone 8 Plus (2690 mAh) (BMA6457) (f311803)
1 520 ₴
1 491 ₴
- Готово до відправки
- Код: 311803
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extra Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Сумісність акумулятора | Apple |
| Модель телефону | Apple iPhone 8 Plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | стандартний |
| Місткість | 2690mAh |
| Мoдель | Apple iPhone 8 Plus |
| Призначення | Для телефона |
| Напруга | 3.82V |
| Партномер | 616-00367 |
| Примітка | Сумісна |
| Розмір | 109.7 х 48.5 х 3.82 мм |
| Сумісність | Apple |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 491 ₴



