
Електробритва Braun LS 5560 (LS5560) (t176066)
2 963 ₴
- Готово до відправки
- Код: 176066
Робоча голівка для гоління
Головка, що голить Braun Silk-Epil LS 5560 складається із сітки, пом'якшувальної смужки SoftStrip, захисної подушечки EasyGlide для легкого ковзання, тримера для довгого волосся. Всі ці елементи стануть гарантією максимально ефективного та дбайливого гоління.
Для пілінгу ваших ніжок
У комплектації Braun Silk-Epil LS 5560 передбачена насадка для пілінгу та розгладження шкіри, призначена для використання на шкірі ніг. Завдяки спеціальній подушечці (знімається, є запасна в комплекті), якою вона обладнана, шкіра очищається від ороговілих частинок, неабияк поліпшується її зовнішній вигляд. Ваші ніжки матимуть бездоганно гладкий вигляд, викликаючи захоплення навколишніх!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Braun |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість бритвених головок | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Тип приладу | Електробритва |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.33 кг |
| Час роботи від акумулятора | 40 хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 450 г |
| Час заряджання акумулятора | 1 час |
| Габарити | 12х7х3.5 см |
| Габарити паковання | 22.2х5.7х15.5 см |
| Комплектація | зарядний пристрій, насадки для тримера, насадка для пілінгу |
| Леза | сталеві |
| Призначення | Для жінок |
| Обладнання | тример |
| Особливості | автоперемикання напруги (100-240 В), вологе очищення |
| Спосіб гоління | сухе гоління |
| Тип електробритви | сіткова |
- Ціна: 2 963 ₴




