
Дриль Forte ID 851 VR (850Вт) (123612) (z90110)
1 842 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90110
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Ключовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 14 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 35 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 12 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | додаткова ручка, обмежувач глибини свердління, регулятор обертів, кнопка фіксації пускового вимикача |
| Комплектація | додаткова ручка, інструкція, ключ для патрона, обмежувач глибини свердління, дриль ударний |
| Призначення | Побутовий |
| Напруга акумулятора | 220 |
| Тип | ударний дриль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 842 ₴
