
Блок живлення до ноутбуку Merlion DELL 90W 19.5V 4.62A, 7.4*5.0 (01751 / LDL90/19.5-7.4*5.0) (u16007)
570 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16007
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 4,62 А |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність із ноутбуками | Dell |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | 7.4 x 5.0 мм |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴
