
Блок живлення до ноутбуку Merlion HP 120W 18.5V 6.5А, 4.5*3.0 (02154 / LHP120/18.5-4.5*3,0) (a16000)
917 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16000
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 18.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 6.5 А |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність із ноутбуками | HP |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | 4.5 x 3.0 мм |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 917 ₴
