
Кавомашина DeLonghi ECAM 450.65.G (j13365)
44 957 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13365
Приготувати класичний еспресо неможливо без допомоги сучасної техніки. І, ймовірно, один із найкращих способів зробити це – купити кавоварку DeLonghi ECAM 450.65 G Eletta Explore, розроблену спеціально для створення еспресо в автоматичному режимі. Точне дотримання рецептури, швидкість і якість напою не розчарують найвибагливіших поціновувачів і просто шанувальників. За бажання, ви навіть можете замовити кавовий напій через спеціальний мобільний додаток Wi-Fi! Готуйте та насолоджуйтесь кавою, створеною з майстерністю професійного бариста. Дизайн, стиль, практичність та комфорт також є невід'ємною частиною цього процесу.
Потужність та швидкість як запорука якості
Дві ці характеристики прямо впливають на те, як швидко ви отримаєте замовлений напій. Кавомашина має споживану потужність 1450 Вт в режимі варіння, щоб забезпечити роботу помпи потужністю 19 Бар. Хоча для створення класичного еспресо потрібен тиск у системі всього 9 Бар, все «зайве» дозволить приготувати напій швидше. Буквально за лічені хвилини. Причому одразу 2 стандартні порції одночасно.
Кава для себе та компанії
Звичайно, не обов'язково насолоджуватися еспресо на самоті! Ваша кавоварка з легкістю забезпечить швидке приготування кави для кількох людей за різними рецептами. Просто вибирайте потрібний через зручне меню на панелі керування (або створіть свій власний, зберігши у пам'яті пристрою) із сенсорними клавішами та кольоровим дисплеєм. Оскільки зерна для варіння мелятся безпосередньо перед подачею напою власною вбудованою кавомолкою (з можливістю регулювання ступеня помелу), є ємність для зберігання зерен (до 300 г). Запас води у контейнері становить 1,8 літра, чого вистачає справді надовго.
Молочні коктейлі на будь-який смак
Так, ви можете приготувати класичні молочні коктейлі на основі еспресо з додаванням молока, збитого в пінку. Лате, капучино, макіяж доступні так само через меню. Потрібно лише підключити автоматичний капучинатор. Щільність пінки визначається за допомогою механічного поворотного перемикача. Крім того, саме для даної системи передбачено і окремий контейнер для приготування холодних молочних коктейлів, що є унікальною особливістю кавоварки, що виділяє її серед аналогічних моделей бренду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delonghi |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тиск помпи | 19 бар |
| Призначення | Побутове |
| Об`єм | 1.8 л |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваної кави | Зерна, Мелений |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.4 кг |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість груп | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм контейнера для зерен | 300 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 45 х 38.5 х 26 см |
| Ємність для засинання меленої кави | Да |
| Ємність для молока | Да |
| Комплектація | контейнер для молока |
| Особливості | вбудований капучинатор, регульована висота дозатора/підставки, вбудована кавомолка |
| Приготування еспресо | Да |
| Програмовані напої | гаряче молоко , кава лунго, лате , лате макіато , капучино |
| Спосіб розміщення | окремішній |
| Функції | автовимкнення, можливість програмування, дисплей, підігрівання чашок/кавиніка |
- Ціна: 44 957 ₴









