
Балансувальний диск Ecofit MD1469 33 см 1000g (К00019156) (i348793)
472 ₴
- Готово до відправки
- Код: 348793
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Балансувальна дошка EcoFit MD1469 - це ефективний тренажер для баланс-тренінгу та масажу ступень. Спортсмени з різним рівнем фізичної підготовки можуть їх використовувати в тренажерному залі для розминки або будинку (у відрядженні), як спосіб підтримати себе у формі. Так само вони ідеально підходять для використання в дитячих садках і школах, дозволяючи дітям тренувати рівновагу і координацію у вигляді гри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecofit |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
| Діаметр | 33 см |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Особливості | масажна поверхня |
| Колір | різнобарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 472 ₴
