
Цифровий фотоапарат Nikon Coolpix P950 Black (VQA100EA) (u34440)
50 069 ₴
- Готово до відправки
- Код: 34440
У кадрі — будь-які деталі
Птахи, що літають високо в небі. Повітряна акробатика великим планом. Coolpix P950 — це перехідна фотокамера з 83-кратним оптичним зумом (еквівалент 2000 мм) і міцним корпусом. Незалежно від того, чи перебуваєте ви на авіашоу або берете участь у сафарі, цей суперзум дає вам змогу наближатися до об'єктів і знімати грандіозні фотографії та відеоролики з роздільною здатністю 4K.
Далеко і близько
Завдяки фокусній відстані 24-2000 мм ця фотокамера Coolpix із суперзумом перенесе вас у саме серце кожного сюжету. Захопіть усю сцену, показуючи шаленство грози над океаном. Використовуйте збільшення, щоб отримати різко сфокусовані зображення диких тварин у їхньому природному середовищі існування. 166-кратний Dynamic Fine Zoom розширює верхню межу масштабування до неймовірних 4000 мм.
Видатні знімки
ви отримаєте чудові результати від світанку до заходу сонця завдяки КМОП-матриці зі зворотною підсвіткою та світлосильному об'єктиву NIKKOR з максимальною діафрагмою f/2.8. Механізм обробки зображень EXPEED від Nikon і скло Super ED зменшують спотворення за великого збільшення. Ви готові до будь-якої можливості — від великопланового знімання літака, що виконує віраж, до запису відеороликів про делікатні об'єкти живої природи.
Вікно у світ
Великий електронний видошукач ОСІД (OLED) із діагоналлю 1 см і роздільною здатністю прибл. 2359 тис. точок забезпечує чітке зображення. Датчик видошукача автоматично перемикає зображення з монітора на електронний видошукач, коли ви підносите фотокамеру до обличчя.
Знімайте з різних ракурсів
Компонуйте красиві кадри за допомогою яскравого РК-монітора з діагоналлю 8.1 см і роздільною здатністю 921 тис. точок, який можна нахиляти та повертати практично в будь-якому напрямку. Зображення легко кадрувати, навіть якщо підняти фотокамеру над головою або опустити вниз.
Знімання у форматі RAW
Редагуйте матеріал, використовуючи високоякісні файли. Coolpix P950 підтримує формат RAW (NRW), завдяки якому можна зберігати й експортувати стиснені файли зображень для подальшої обробки у фоторедакторі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nikon |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1005 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоспуск | Да |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi, Bluetooth |
| Відео зі звуком | Да |
| Можливість під'єднання зовнішнього спалаху | Да |
| Спалах | вбудована + башмак |
| Інтерфейси | micro USB|micro-HDMI |
| Комплектація фотоапарата | з об'єктивом (Kit) |
| Лінійка | Coolpix P |
| Макс. роздільна здатність запису відео | 3840x2160 |
| Настроювання яскравості | 5 рівнів |
| Загальна кількість пікселів | 16.79 Mpx |
| Оптичний зум | 83x |
| Поворотний екран | Да |
| Підсвітка автофокуса | Да |
| Розмір РК-екрану | дисплей 3.3" |
| Розмір матриці | 1/2.3" |
| Режими автофокусування | автоматичний |
| Серійне знімання | Да |
| Стабілізація | цифрова |
| Тип автофокусу | авто |
| Тип видошукача | електронний |
| Тип карт пам'яті | SD/SDHC/SDXC |
| Тип матриці | КМОН (CMOS) |
| Тип живлення | EN-EL20a |
| Тип фотокамер | Суперзуми |
| Тип колірного фільтра | основні кольори |
| Фізичні розміри (д/в/г) | 149.8 х 140.2 х 109.6 мм |
| Фіксація автофокусування | Да |
| Формат записування знімків | RAW, JPEG |
| Колір | Чорний |
| Число ефективних пікселів | 16 Mpx |
| Штативне гніздо | Стандартне |
- Ціна: 50 069 ₴
