
Зволожувач повітря Cooper&Hunter СH-2550T (CH-2550T) (t12971)
2 768 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12971
Стильний ультразвуковий зволожувач повітря серії Grenada має оптимальну продуктивність випаровування в 250 мл/год і досить великий резервуар для води в 5 літрів. Простий у використанні та обслуговуванні завдяки технології верхнього заливання. Для очищення внутрінніх деталей достатньо зняти верхню кришку.
Просте інтуїтивне сенсорне керування доповнено дисплеєм LED, який відображає поточне значення вологості в приміщенні. Завдяки високоточному гігростату, пристрій може автоматично підтримувати задану вологість (від 45% до 65%). Якщо вода в резервуарі закінчиться, пристрій автоматично припинить роботу. Зволожувач повітря серії Grenada ідеальний для дитячих та спальних кімнат. Сучасна ультразвукова технологія перетворення води на пару створює почуття природності і пробуджує свіжість Карибського моря. Для особливого комфорту передбачено спеціальний нічний режим, в якому прилад працюватиме майже безшумно, а всю світлову індикацію та підсвічування буде вимкнено. Восьмигодинний таймер також знадобиться.
Ніжно білий колір зволожувача з прозорою верхньою частиною, що світиться небесно синім кольором, доповнить навіть найелегантніший інтер'єр.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Об'єм резервуара для води | 5 л |
| Споживана потужність | 26 Вт |
| Рекомендований об'єм приміщення | 30 куб. м |
| Стан | Новий |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип | Зволожувач |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 1.9 кг |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи за повного резервуара | 20 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 380 х 170 х 170 мм |
| Дизайн | класичний |
| Додатково | низький рівень шуму |
| Індикатори | вологості | Гігростат | дисплей |
| Основні функції | ароматизація зволоження |
| Особливості | нічний режим, Підсвітка |
| Продуктивність | 250 мл/год |
| Функції керування | таймер, автоматичне вимкнення |
- Ціна: 2 768 ₴



