
Цифровий мультиметр Voltronic DT-9205A, V, A, R, C, Q60 (DT-9205А) (n648785)
394 ₴
- Готово до відправки
- Код: 648785
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Монітор | |
| Монітор | РК |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 330 г |
| Місткість | до 200 мкФ |
| Вимірювання | напруга , прозвон ланцюга , сила тока, опір , тестування діодів , тестування транзисторів , тестування ємності |
| Напруга змінного струму | до 750 V |
| Напруга постійного струму | до 1000 V |
| Особливості | функція утримання показань |
| Змінний струм | до 20 А |
| Постійний струм | до 20 А |
| Перевірка діода | Да |
| Розміри | 176 х 86 х 30 мм |
| Опір | до 200 МОм |
| Тип батареї | 9В "Крона" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 394 ₴





