
Вентилятор Hölmer HFS-1217B (q632173)
1 319 ₴
679 ₴
- Готово до відправки
- Код: 632173
Комплект 2 шт Hölmer HFS-1217B
Вентилятор Hölmer HFS-1217B допоможе створити комфортні умови в приміщенні та дозволить насолоджуватися прохолодним повітрям. Модель HFS-1217B представлена в чорному кольорі. Це підлоговий вентилятор лопатевої конструкції діаметром 40 см. Має стійку хрестоподібну підставку, 3 швидкості обертання, функцію «Автоповорот» і зручне кнопкове управління.
Безшумна робота та безпека
Робота Hölmer HFS-1217B не тільки безшумна, але й абсолютно безпечна. Для захисту від рухомих лопатів вентилятор оснащений двосторонніми захисними гратами, які забезпечують безпечне використання приладу.
Поворот на 90°
Конструкція HFS-1217B дозволяє регулювати висоту (максимум на 1,2 м) і кут нахилу, а також, повертатися на 90°, щоб направити потік повітря в потрібний Вам напрямок.
3 швидкості обертання
На лицьовій стороні вентилятора HFS-1217B розташована кнопкова панель управління зі світловим індикатором. Інтерфейс управління зручний та зрозумілий. 3 швидкості обертання дозволяють вибрати оптимальну і комфортну для Вас силу обдування. В налаштуваннях включена також функція «Автоповорот».
Потужність і живлення
Hölmer HFS-1217B живиться від стандартної електричної мережі на 220 – 240В. Споживана потужність становить 35Вт.
Якість і надійність
Підлоговий вентилятор має стійку хрестоподібну підставку (48 см), що дозволяє надійно і міцно стояти на поверхні. Модель HFS-1217B компактна і легко розміщується навіть в невеликому просторі. Всі деталі пристрою виготовлені з якісних матеріалів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Стан | Новий |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | лопатей |
| Можливість регулювання | по висоті, кута нахилу, в напрямку потоку повітря |
| Габарити | 1200 х 480 мм |
| Діаметр | 40 см |
| Додаткові характеристики | автоповорот, регулювання висоти |
| Кількість лопатей | 3 |
| Максимальна потужність | 35 Вт |
| Тип | Підлоговий |
| Керування | електронне |
| Функції | автоповорот |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 679 ₴
