
Земляний бур Einhell GP-EA 18/150 Li BL (без АКБ та ЗП) (3437000) (i610877)
9 186 ₴
- Готово до відправки
- Код: 610877
Мотобур Echo EA-410 призначений для буріння різних типів ґрунту, як м'яку землю розроблених дачних ділянок, так і твердий кам'янистий ґрунт, можливе використання на промислових засмічених землях, можна бурити лід і сніг. Бензобур полегшує ручну працю в найрізноманітніших сферах: найчастіше застосовується для свердління ям під стовпи для парканів, для стовпчастих фундаментів, для відбору проб ґрунту, для садіння рослин у лісгоспах тощо.
Потужний (42.7 см³) 2-тактний одноциліндровий бензиновий двигун із повітряним охолодженням. Магнето з маховим колесом, обладнаний системою CDI конденсаторного типу. Як паливо використовують паливну суміш (бензин (неетиловий з октановим числом 89) і моторне мастило для 2-тактних двигунів). Система пуску — ручний стартер.
- Діаметр циліндра 40 мм
- Хід поршня 34 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Важливо! | без зарядного пристрою в комплекті, без акумулятора в комплекті |
| Діаметр бура | 15 см |
| Довжина бура | 80 см |
| Комплектація | Без акумулятора та ЗП, Мотобур ґрунтовий |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Розміри | 1120 х 430 х 215 мм |
- Ціна: 9 186 ₴









